Jezus

Poznać go i dać poznać

Location Details

Hotel Park Inn. ul. Monte Cassino 2, 30-337 Kraków, Polska

  • Niedziela godz. 11:00 – 13:00

Events

Comiesięczne Spotkanie Modlitewne

Spotykamy się raz w miesiącu, aby modlić się w różnych sprawach dotyczących naszego kościoła, miasta, narodu i narodów świata. Spotkania modlitewne odbywają się o godzinie 17.00 w Dnieamałach 5/1. Prosimy o zapoznanie się z kalendarzem wydarzeń w konkretnych terminach.  

Spotkanie Swiąteczne

Mamy przyjemność zaprosić Was na otwarte SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE. Wspólnie będziemy obchodzić niesamowite wydarzenie jakim były narodziny Jezusa, Słowa Bożego, które stało się ciałem dla naszego zbawienia. Grupa uwielbieniowa zagra i zaśpiewa utwory w świątecznym klimacie (po polsku i angielsku), będzie także okazja do poznania wielu nowych ludzi i wspólnego poczęstunku, złożonego z tradycyjnych ciast przygotowanych przez naszych międzynarodowych członków. Zachęcamy do zaproszenia znajomych i do zobaczenia na miejscu!

Sermons

Book of the Bible Colossians

List do Kolosan 2:6-24 Część 1

Jak widzieliśmy w poprzednich nauczaniach, kościół w Kolosach był pod wielką presją ze strony otaczającej go kultury. Dziś Kirsten rozpocznie dwuczęściowe nauczanie na temat wezwania Pawła skierowanego do wierzących w Kolosach, a w przyszłym tygodniu przyjrzymy się naszej obecnej postmodernistycznej kulturze i jej wpływie na kościół. TREŚĆ Wstęp Król Biblia Społeczność Uświęcenie PYTANIA Cczy Jezus jest dla ciebie Królem? Czy jesteś posłuszny Biblii? Czy usługujesz społeczności? Czy stajesz się coraz bardziej podobny do Jezusa?
Book of the Bible Colossians

List do Kolosan 2:6-24 Część 2

W poprzednim tygodniu zobaczyliśmy na jakich zasadach działa Królestwo Boga. Teraz spojrzymy na to, jakie zasady kierują naszą współczesną kulturą post-modernistyczną. Kirsten opowie jakie są różnice między nimi oraz w jaki sposób kultura dookoła nas negatywnie zainfekowała kościół. TREŚĆ Przypomnienie Czym jest post-modernizm i jak do niego doszliśmy? Król Jezus kontra bezkrólewie Biblia kontra brak absolutnej prawdy Społeczność kontra indywidualność Uświęcenie kontra egoizm Post-modernistyczne chrześcijaństwo Rada Pawła dla Kolosan PYTANIA Jak wpływa na mnie kultura świata?Czy żyję wg zasad Boga…

Kościół Nowego Przymierza jest ewangelicznym, chrześcijańskim kościołem, który spotyka się w Krakowie od 2006 roku. Jesteśmy międzynarodową grupą przyjaciół z Polski, Hiszpanii, USA, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Holandii, Malezji, RPA i innych krajów. Nasze spotkania odbywają się w języku polskim i angielskim. Wierzymy, że Biblia jest Słowem Boga – zainspirowanym przez Ducha Świętego i że jest nieomylna. Wierzymy w jednego Boga w trzech osobach, Ojca, Syna i Ducha Świętego. Chcemy oddawać Bogu chwałę we wszystkim co robimy. Nasze spotkania są dla nas okazją, aby lepiej Go poznawać i oddawać Mu cześć.