Jezus

Poznać go i dać poznać

Location Details

Hotel Park Inn. ul. Monte Cassino 2, 30-337 Kraków, Polska

  • Niedziela godz. 11:00 – 13:00

Events

Niedzielne nabożeństwo

EWANGELICZNI, CHRYSTOCENTRYCZNI, KIEROWANI PRZEZ DUCHA, MIĘDZYNARODOWI Nasz zbór spotyka się w każdą niedzielę o godz. 11:00 w Park Inn Hotel w Krakowie, przy ul. Monte Cassino 2, czyli przez Wisłę od Zamku Wawelskiego. Podczas tych spotkań uwielbiamy Boga poprzez muzykę i śpiew. Druga część spotkań zboru, to przeważnie nauka z Pisma Świętego (kazanie). Następną ważną częścią zgromadzenia są wspólne modlitwy oraz budowanie i umacnianie więzi między członkami zboru. Ułatwia to nam przygotowane do tego celu ciasto i coś do picia…

Grupa domowa u Wojtka i Kirsten

Przyjdź na naszą cotygodniową grupę domową w domu Wojtka i Kirsten. Spotkamy się we wtorek na czas wspólnoty z Bogiem i innymi. Dzielimy się swoimi doświadczeniami, uwielbiamy Boga i studiujemy razem Biblię. Zapraszamy wszystkich chętnych.

Grupa domowa U Seana I Benny

Sean i Benna serdecznie zapraszają we wtorki wieczorem. Przyjdź i spotkaj się z przyjaciółmi, by wspólnie odkrywać Słowo Boże. Będziemy  dzielić nasze wzloty i upadki, za co jesteśmy wdzięczni i z czym się zmagamy, wzrastając we wspólnocie. Nie zabranie też filiżanki herbaty. Sean i Benna mieszkają na Bronowicach. Czekają tam na Ciebie!

Grupa domowa U Tomka I Charissy

Charissa i Tomek serdecznie zapraszają we wtorki wieczorem. Przyjdź i spotkaj się z przyjaciółmi, by wspólnie odkrywać Słowo Boże. Będziemy  dzielić nasze wzloty i upadki, za co jesteśmy wdzięczni i z czym się zmagamy, wzrastając we wspólnocie. Nie zabranie też filiżanki herbaty.

Sermons

Pochodzenie Jezusa

Przed nami święta Bożego Narodzenia, mamy więc doskonały czas na odświeżenie rodowodu Jezusa. Ten fragment Ewangelii Mateusza jest często pomijany. Mamy jednak nadzieję, że – dzięki nauczaniu Tomka – już więcej tak nie będzie. Treść Porównanie czasów – istotność pochodzenia w przeszłości Kobiety w drzewie genealogicznym Jezusa Wspaniałe wieści symbolizowane przez przodków Jezusa

Kościół Nowego Przymierza jest ewangelicznym, chrześcijańskim kościołem, który spotyka się w Krakowie od 2006 roku. Jesteśmy międzynarodową grupą przyjaciół z Polski, Hiszpanii, USA, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Holandii, Malezji, RPA i innych krajów. Nasze spotkania odbywają się w języku polskim i angielskim. Wierzymy, że Biblia jest Słowem Boga – zainspirowanym przez Ducha Świętego i że jest nieomylna. Wierzymy w jednego Boga w trzech osobach, Ojca, Syna i Ducha Świętego. Chcemy oddawać Bogu chwałę we wszystkim co robimy. Nasze spotkania są dla nas okazją, aby lepiej Go poznawać i oddawać Mu cześć.