Jezus

Poznać go i dać poznać

Location Details

Hotel Park Inn. ul. Monte Cassino 2, 30-337 Kraków, Polska

Events

Grupa domowa u Wojtka i Kirsten

Przyjdź na naszą cotygodniową grupę domową w domu Wojtka i Kirsten. Spotkamy się we wtorek na czas wspólnoty z Bogiem i innymi. Dzielimy się swoimi doświadczeniami, uwielbiamy Boga i studiujemy razem Biblię. Zapraszamy wszystkich chętnych.

Grupa domowa U Seana I Benny

Sean i Benna serdecznie zapraszają we wtorki wieczorem. Przyjdź i spotkaj się z przyjaciółmi, by wspólnie odkrywać Słowo Boże. Będziemy  dzielić nasze wzloty i upadki, za co jesteśmy wdzięczni i z czym się zmagamy, wzrastając we wspólnocie. Nie zabranie też filiżanki herbaty. Sean i Benna mieszkają na Bronowicach. Czekają tam na Ciebie!

Grupa domowa U Tomka I Charissy

Charissa i Tomek serdecznie zapraszają we wtorki wieczorem. Przyjdź i spotkaj się z przyjaciółmi, by wspólnie odkrywać Słowo Boże. Będziemy  dzielić nasze wzloty i upadki, za co jesteśmy wdzięczni i z czym się zmagamy, wzrastając we wspólnocie. Nie zabranie też filiżanki herbaty.

Grupa domowa U Martina i ewy

Przyjdź na cotygodniowe spotkania grupy domowej w domu Martina i Ewy. Spotykamy się w każdą każdą środę, aby mieć społeczność z Bogiem i sobą nawzajem. Dzielimy się tym, czego nauczyliśmy się w tym tygodniu, czasami uwielbiamy, czasami zanurzamy się głęboko w studiowaniu Biblii. Wszyscy są mile widziani.

zarejestruj się na kurs małżeństwa

Prowadzimy kurs małżeński, który jest otwarty dla wszystkich. Nawet jeśli jesteś singlem, przydatne będą lekcje na temat związku.

Kościół Nowego Przymierza jest ewangelicznym, chrześcijańskim kościołem, który spotyka się w Krakowie od 2006 roku. Jesteśmy międzynarodową grupą przyjaciół z Polski, Hiszpanii, USA, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Holandii, Malezji, RPA i innych krajów. Nasze spotkania odbywają się w języku polskim i angielskim. Wierzymy, że Biblia jest Słowem Boga – zainspirowanym przez Ducha Świętego i że jest nieomylna. Wierzymy w jednego Boga w trzech osobach, Ojca, Syna i Ducha Świętego. Chcemy oddawać Bogu chwałę we wszystkim co robimy. Nasze spotkania są dla nas okazją, aby lepiej Go poznawać i oddawać Mu cześć.