Jezus

Poznać go i dać poznać

There are no events to show.

Location Details

Hotel Park Inn. ul. Monte Cassino 2, 30-337 Kraków, Polska

  • Niedziela godz. 11:00 – 13:00

Kościół Nowego Przymierza jest ewangelicznym, chrześcijańskim kościołem, który spotyka się w Krakowie od 2006 roku. Jesteśmy międzynarodową grupą przyjaciół z Polski, Hiszpanii, USA, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Holandii, Malezji, RPA i innych krajów. Nasze spotkania odbywają się w języku polskim i angielskim. Wierzymy, że Biblia jest Słowem Boga – zainspirowanym przez Ducha Świętego i że jest nieomylna. Wierzymy w jednego Boga w trzech osobach, Ojca, Syna i Ducha Świętego. Chcemy oddawać Bogu chwałę we wszystkim co robimy. Nasze spotkania są dla nas okazją, aby lepiej Go poznawać i oddawać Mu cześć.

Sermons

Book of the Bible Colossians

LIST DO KOLOSAN 1:1-14

Dziś kontynuujemy naszą serię nauczań o Liście do Kolosan, a Wojtek przeprowadzi nas przez powitanie i pierwsze wersety tej Księgi. TREŚĆ Sposób pisania antycznych listów Łaska i pokój! Wiara, miłość i nadzieja Owoce ewangelii Żniwa są obfite…. Jezus wybawił nas z władzy ciemności WERSETY List do Kolosan 1:1-14 Ew. Mateusza 9:37 PYTANIA Czy twoje relacje są oparte na łasce? Czy myślisz o sobie jako o umiłowanym Boga?
Book of the Bible Colossians

LIST DO KOLOSAN: WSTĘP

W tym tygodniu zaczynamy nową serię nauczań w oparciu o List Pawła do Kolosan. Polecamy krótki filmik o Liście do Kolosan: The Bible project: Colossians series