Kalendarz

Kalendarz

Events

Niedzielne nabożeństwo

EWANGELICZNI, CHRYSTOCENTRYCZNI, KIEROWANI PRZEZ DUCHA, MIĘDZYNARODOWI Nasz zbór spotyka się w każdą niedzielę o godz. 11:00 w Park Inn Hotel w Krakowie, przy ul. Monte Cassino 2, czyli przez Wisłę od Zamku Wawelskiego. Podczas tych spotkań uwielbiamy Boga poprzez muzykę i śpiew. Druga część spotkań zboru, to przeważnie nauka z Pisma Świętego (kazanie). Następną ważną częścią zgromadzenia są wspólne modlitwy oraz budowanie i umacnianie więzi między członkami zboru. Ułatwia to nam przygotowane do tego celu ciasto i coś do picia…

Grupa domowa u Wojtka i Kirsten

Przyjdź na naszą cotygodniową grupę domową w domu Wojtka i Kirsten. Spotkamy się we wtorek na czas wspólnoty z Bogiem i innymi. Dzielimy się swoimi doświadczeniami, uwielbiamy Boga i studiujemy razem Biblię. Zapraszamy wszystkich chętnych.

Grupa domowa U Seana I Benny

Sean i Benna serdecznie zapraszają we wtorki wieczorem. Przyjdź i spotkaj się z przyjaciółmi, by wspólnie odkrywać Słowo Boże. Będziemy  dzielić nasze wzloty i upadki, za co jesteśmy wdzięczni i z czym się zmagamy, wzrastając we wspólnocie. Nie zabranie też filiżanki herbaty. Sean i Benna mieszkają na Bronowicach. Czekają tam na Ciebie!

Grupa domowa U Tomka I Charissy

Charissa i Tomek serdecznie zapraszają we wtorki wieczorem. Przyjdź i spotkaj się z przyjaciółmi, by wspólnie odkrywać Słowo Boże. Będziemy  dzielić nasze wzloty i upadki, za co jesteśmy wdzięczni i z czym się zmagamy, wzrastając we wspólnocie. Nie zabranie też filiżanki herbaty.

Grupa domowa U Martina i ewy

Przyjdź na cotygodniowe spotkania grupy domowej w domu Martina i Ewy. Spotykamy się w każdą każdą środę, aby mieć społeczność z Bogiem i sobą nawzajem. Dzielimy się tym, czego nauczyliśmy się w tym tygodniu, czasami uwielbiamy, czasami zanurzamy się głęboko w studiowaniu Biblii. Wszyscy są mile widziani.

Comiesięczne Spotkanie Modlitewne

Spotykamy się raz w miesiącu, aby modlić się w różnych sprawach dotyczących naszego kościoła, miasta, narodu i narodów świata. Spotkania modlitewne odbywają się o godzinie 17.00 w Dnieamałach 5/1. Prosimy o zapoznanie się z kalendarzem wydarzeń w konkretnych terminach.