ogłoszenie koronawirusa

ogłoszenie koronawirusa

Kochani!

Jak wiecie, w celu zatrzymania koronawirusa rząd polski zamknął wszystkie szkoły, uczelnie, a także kina i inne placówki kulturowe. Odwołane zostały imprezy masowe. Firmy zachęcają pracowników do pracy zdalnej. Odradzane jest korzystanie z komunikacji miejskiej. Podkreślane jest zachowanie higieny. Odradzane jest witanie się przez podawanie sobie rąk, itp. To wszystko działania prewencyjne, mające na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się wirusa. Całe społeczeństwo proszone jest o odpowiedzialne zachowanie.

My wiemy, że imię Jezus jest ponad wszelkim imieniem, włącznie z koronawirusem. Nie poddajemy się panice. Nie pozwalamy, aby panował nad nami strach. Jednak także nie chcemy aby nasze zachowanie było postrzegane jako nieodpowiedzialne, lub w najgorszym przypadku, groziło zdrowiu lub życiu innych osób. W związku z tym, pragnąc zachować szacunek dla decyzji naszego rządu i w celu zachowania wszelkich środków ostrożności, odwołujemy wszelkie spotkania kościelne przez następne dwa tygodnie od dzisiaj do 25 marca włącznie. W tym czasie prosimy Was wszystkich o utrzymywanie kontaktów ze sobą przez platformy elektroniczne, lub telefon. Zastanawiamy się także nad zorganizowaniem nauczania przez internet, ale może więcej o tym później. Podkreślam, że nie chcemy wnieść paniki lub strachu, tylko wesprzeć walkę naszych władz w zapobieganiu epidemii, która widać bardzo złośliwie działa w Chinach, we Włoszech, Niemczech, Hiszpanii, itd

Co do kursu małżeńskiego planowanego na tę sobotę, materiał z tej sesji będzie przełożony na przyszłą planowaną sesję 18 kwietnia kiedy mamy nadzieję, że już będzie po wszystkim. Z kolei cały kurs wydłużymy o jedną sesję końcową, której termin ustalimy później.

Zostańcie w pokoju i proszę piszcie w prywatnych wiadomościach, jeśli macie jakieś pytania lub sugestie.

Wojtek i Kirsten

0 Comments

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *